Przejdź do głównej zawartości

O Bambusowym Kocie

Siemaneczko!


Jestem Bambusowy Kot. Ja wiem, że to dziwnie się do mnie zwracać per "Bambusowy Kot", więc mam też imię z poza Internetu (a to niespodzianka) Daria mnie zwą, miło mi. 

 

Wypada chyba napisać trochę o sobie. Jestem raczej specyficzna, z dziwnym poczuciem humoru. Kocham fioletowy, (na tyle, że mój pokój to jedna wielka fioletowa plama)

 

 Od małego chcę zostać noblistką jeszcze nie wybrałam dziedziny naukowej, ale najstarszy noblista miał 90 lat. Mam jeszcze dużo czasu. Nie, moje ambicje nie są tematem bloga.


Kolejnym skrytym marzeniem z dzieciństwa jest studiowanie weterynarii, a później pracowanie w tym zawodzie. Zobaczymy jak się los potoczy, ale to znaczy, że uwielbiam zwierzęta. Wszystkie nie licząc pajęczaków. Pajęczaki są fe! I właśnie między innymi o moich zwierzakach można tu poczytać. Koty wręcz chodzą między wersami tekstów.

 

Moim ulubionym zwierzakiem jest mol książkowy. Utożsamiam się z tym owadem bardziej niż z kotami, ale "Bambusowy mol książkowy" brzmi głupio. Łatwo możesz znaleźć  tutaj moją, subiektywną opinię o różnych książkach.


 No i teraz najważniejsze, bo ja dziergająca, szydełkująca, haftująća i ogółem robótkująca jestem. Ten blog został założony głównie z pasji do robótek ręcznych i będę bezczelnie chwalić się tym, co tam po godzinach stworzyłam. 


Podsumowując (uuu zajechało rozprawką) jestem sobą, i ten blog odwzorowuje moją osobę przedstawiając esencję mojej egzystencji (głębokie jak na rozprawkę przystało) Piszę to wszystko głownie z potrzeby serca i chociaż mistrzem pióra nie jestem mam nadzieję, że treści, które tu przedstawiam, zainteresują Cię i będziesz z przyjemnością wpisywał w wyszukiwarkę nazwę mojego bloga. 

 

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komentarze i obserwacje i zachęcam do dalszego komentowania i obserwowania, bardzo mnie wszyscy motywujecie :)


Przesyłam uściski wszystkim osobom, które mnie odwiedzają i do przeczytania!