Przejdź do głównej zawartości

Szare zdjęcia

Ja nie wiem dlaczego, ale na sesję zdjęciową natury zawsze wybieram się gdy jest za oknem szaroburo. Wydaje mi się, że wtedy trawa jest zieleńsza a kwiatki ładniejsze. Czy to prawda? Nie mam pojęcia to po prostu już zwyczaj jest.


Uwielbiam też robić zdjęcia w bardo duuużym przybliżeniu. Wtedy gdy dzięki ostrości widać każdy szczegół pierwszego planu a reszta się tak ładnie rozmazuje :D Ja jestem naprawdę laikiem co do fotografii


Co do dziergania to jakoś idzie. Dziergam sukienkę na konkurs IK, ale stwierdziłam, że z tego sukienka do piątego ni jak nie wyjdzie :( Zrobię bluzeczkę mniej efektowna, ale naprawdę chcę wystawić swoją pracę w tym konkursie. Już nawet nie chodzi o nagrodę, chociaż taki ładny zestaw drutów narobił smaka zwłaszcza,  że dekolt dziergałam w kółko na dwóch drutach prostych :D Na razie niczym innym się nie zajmuję więc dlatego nic konkretnego nie pojawia się na blogu.


Mam nadzieję, że się podobały moje zdjęcia. Piszcie co o nich myślicie w komentarzach, może macie jakieś rady ;) Do przeczytania!

Komentarze

 1. Zdjęcia git :) Po prostu rób, rób ich jak najwięcej, nawet jakby tylko jedno na 100 miało być ciekawe. Przyroda sama się pcha do pozowania, zwłaszcza teraz. A że wszystko takie chwilowe i ultone, to łap to w kadrach ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak masz ochotę to rób zdjęcia i już:) Zawsze jest coś do pokazania:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jeszcze dobrze by było żeby coś do pokazania było zdatne do pokazania ;) A robić będę chociaż taki artyzm bierze mnie niezwykle rzadko. Również pozdrawiam :D

   Usuń
 3. Dla mnie super - może kiedys tez tak potrafię:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja obserwuję Twojego bloga więc twoje zdanie powinno brzmieć "Też tak potrafię" Jestem pewna. Nie bądź skromna Twoje zdjęcia są cudowne!!!

   Usuń

Prześlij komentarz