Przejdź do głównej zawartości

Siemaneczko!

Matko, nie wierzę, że nie pisałam nic cały miesiąc. CAŁY MIESIĄC!!! Nie mam wytłumaczenia bo mam prace do pokazania także wiecie... Miłego oglądania :P

Pamiętacie ten wpis o nauce (Tu link) Znowu mam taki dzień. Zrobię wszystko ale się nie pouczę na jutrzejsze kolokwium z matmy. Już posprzątałam mieszkanie obejrzałam filmiki na YouTube, porysowałam, porobiłam na drutach, pooglądałam głupoty w telewizji, zrobiłam kawę, poukładałam puzzle, a podejść do nauki miałam ze 4. No nie idzie mi po prostu.

Więc pomyślałam, że jak pomarudzę to zrobi mi się lepiej, a że nikogo nie ma pod ręką to od czego jest mój blog ukochany. Właśnie co do bloga to mam newsa nie wiem czy się ucieszycie czy nie, ale ja się jaram od jakichś 2 tygodni. Rozszerzam blogową działalność :D Tzn. mam w planach zrobić oddzielne miejsce na swoje gadaniny te takie wiecie często gęsto niezwiązane z robótkami. Zdecydowałam się na taki krok, ponieważ po pierwsze mam ogromną potrzebę dzielenia się swoimi przemyśleniami i chcę to robić i nie mam zamiaru się ograniczać, a po drugie Nie chcę żeby te moje rozkminki (jak to nazywam zdrobniale ze swoim prywatnym ukochanym) zasłaniały dziergadełka, które są najważniejsze tutaj. Także nadeszła wielka chwila rozdzielenia tych dwóch rzeczy ;) Większej ilości informacji możecie się spodziewać niedługo także zaglądajcie, zaglądajcie, bo planuje start ze sporym przytupem  ;)

A w związku z przeniesieniem rozkmin w inne miejsce tutaj wpisy będą się pojawiać regularnie co środę (mniej więcej) z gotowymi pracami lub postępami (bo teraz mam na drutach koc więc w tydzień mogę nie zdążyć ;))

Żeby nie było bez zdjęcia to łapcie szybko zdjęcie koteczka (wybrałam takie gdzie nie ma bardzo głupiej miny :P)
No i sorry, że ten wpis taki nieuporządkowany, serio nabrałam motywacji do nauki także do następnego kliknięcia :D

Komentarze

  1. Czekam na kocyk:) Powodzenia na studiach:) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No kocyk wiadomo, duży objętościowo jest więc może trochę zająć ;) Dziękuję :D

      Usuń

Prześlij komentarz